ЛАСКАВО ПРОСИМО!

ОПТовий Склад Іграшок та Канцтоварів СОВА до Ваших Послуг!

Ось уже 12 років Ми безпосередньо є представниками практично ВСІХ Українських заводів, фабрик, цехів і навіть невеликих (але дуже цікавих) виробників іграшок, канцтоварів та розвиваючої творчості. Попутно є товар іноземного виробництва (в основному, звичайно, Китай), але є і Польща, Чехія, Німеччина Італія.

Нашими постійними покупцями є великі та дрібні магазини, мережі, школи, садки, центри творчості та раннього розвитку, волонтери, БАТЬКІВСЬКІ КОМІТЕТИ, і, звичайно можете стати, і ВИ! Так! При цьому ми не обмежуємо наших клієнтів мінімальною сумою замовлення.

Ми чудово розуміємо, щоб Ви стали нашим ОПТовим клієнтом – Вам потрібно порівняти та зрозуміти, наскільки Ми ВАМ цікаві, як постійний постачальник іграшок та канцтоварів.

Швидше за все, Ви вже не раз чули про нас хороші рекомендації, і це не випадково. Понад 15 тисяч клієнтів постійно закуповують товар на складі СОВА.

Раніше це була закрита територія складу, де збиралися замовлення та розвозились магазинами. Але, оскільки, Ми славимося великим вибором товару (ми представники всього асортименту заводів), низькими цінами (з цієї ж причини), високим сервісом та позитивом, до нас стали наполегливо проситися на закупівлю знайомі батьківські комітети, потім школи, потім ВЕСЬ КИЇВ та Київська область. Ми не змогли відмовити. Більш того, Ми раді допомогти ВАМ вибрати якісний, сертифікований, перевірений часом, клієнтами та, звичайно, нашими дітьми товар, який задовольнить Ваш запит.

Як у будь-якій ОПТовій компанії, від сум та частоти замовлень, звичайно залежить статус клієнта та його прайсова колонка. На ОПТовому складі СОВА є три прайсові колонки за якими закуповують клієнти: Великий ОПТ, Середній ОПТ та Дрібний ОПТ. Статус клієнта визначає адміністрація складу. Для закупівлі на ОПТовому складі СОВА кожному клієнту необхідно зареєструватися та отримати картку ОПТового клієнта (що є договором про співпрацю). Загалом, має сенс приїхати до Нам на склад, щоб побачити все на власні очі, поспілкуватися з власником та отримати картку клієнта, яка дасть Вам доступ до товару за цікавими для ВАС цінами)). На складі СОВА є правила закупівлі та відвантаження. Перш ніж приступати до закупівлі, Вам необхідно ознайомитись з ними.

І так, якщо Ви зацікавлені купити товар з перших рук, за цінами значно нижчими, ніж там, де Ви купували раніше, отримати офіційні накладні, специфікації, договори та інші необхідні Вам документи, Якщо Вам зручно оплачувати товар безготівково на розрахунковий рахунок, готівкою або банківською карткою, замовте прямо зараз на сайті, або приїжджайте до нас на склад. У будь-якому випадку, ми зробимо все можливе, щоб ви залишилися задоволені, стали нашим постійним клієнтом, зберегли та примножили ваші капітали, і рекомендували нам усім вашим друзям)).

Дійте! Наш бойовий клич складу СОВА -У-Гуу!